Категорія Міжнародна діяльність

Міжнародна Чорнобильська програма гуманітарної допомоги і реабілітації

З 1990 року Міжнародною Федерацією Червоного Хреста і Червоного Півмісяця,  Товариством Червоного Хреста України в області реалізується Міжнародна Чорнобильська Програма гуманітарної допомоги і реабілітації в рамках якої, спеціалістами пересувної діагностичної лабораторії  щорічно проводилось обстеження близько 15 тисяч дитячого і дорослого населення районів, постраждалих  від наслідків аварії на ЧАЕС.

В даний час робота пересувної діагностичної лабораторії призупинена у зв’язку з відсутністю фінансування з боку Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

В рамках Програми за період 1998 по 2012 рік проведена вітамінізація мультивітамінами „Мульти-табс” більше 20 тисяч дітей  північних районів області, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС на загальну суму-897205 грн.

На 2013 рік, починаючи з вересня, запланована вітамінізація школярів північних районів, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, вартість якої складає 31 754 грн.

2

3

Детальніше

Cпівробітництво з окружною організацією Німецького Червоного Хреста Заалє-Орла

Завдяки співробітництву з окружною організацією Німецького Червоного Хреста Заалє-Орла, в 2012 році обласна організація отримала гуманітарну допомогу- реанімобіль швидкої допомоги на базі автомобіля Мерседес-Бенц, вартістю 80830 грн.,який  було передано станції швидкої допомоги м.Житомир.

Автомобіль відповідає європейським стандартам, він добре оснащений вкрай необхідною апаратурою для проведення реанімаційних заходів, це ЕКГ дефібрилятор, апарат штучного дихання, шприцевий насос та транспортні ноші.

1

А в 2013 році обласна організація знову отримала гуманітарний подарунок від окружної організації Німецького Червоного Хреста Заалє- Орла — спецодяг для працівників обласної організації Червоного Хреста.

У 2015 році обласна організація ТЧХУ отримала допомогу у вигляді інвалідних візків, ходунків для інвалідів, засобів по догляду за лежачими важкохворими, постійно потребують стороннього догляду (памперси, одноразові пелюшки, гігієнічні прокладки).

Для навчання населення навичкам першої допомоги обласна організація отримала манекен «Анна».

 

 

 

Детальніше