Категорія Навчання навичкам надання першої допомоги

Навчання навичкам надання першої допомоги

21

Кожна людина повинна вміти надавати першу допомогу в міру своїх сил та можливостей. Життя і здоров’я потерпілого  в багатьох випадках залежить саме від першої допомоги особи, яка її надає не маючи медичної освіти. В зв’язку з цим дуже важливо, щоб кожному громадянину були знайомі сутність, принципи, правила та послідовність надання першої допомоги.

Червоний Хрест України- провідний лідер з навчання населення навичкам надання першої допомоги.

Для цього сформовано 6 центрів по навчанню населення навичкам першої допомоги та  підготовлено 6 інструкторів, які отримали сертифікат Товариства Червоного Хреста України з правом здійснювати навчання населення.

В повсякденній роботі організації Червоного Хреста здійснюють заходи по навчанню навикам надання першої допомоги серед молоді, проводиться навчання в медико-санітарних гуртках, клубах „Юний медик” Червоного Хреста та санітарних постах в школах та ПТУ області.

20

Щорічно здійснюється підготовка членів команд, які приймають участь в змаганнях юний інспектор дорожнього руху та гри-випробування ”Школа безпеки”, на районному та обласному рівнях.

21

За період з 2010 по 31.12.2012 року по базовій 12-годинній програмі навчання пройшли 430 осіб, а по 48-годинній програмі в 2012 році 6  чол.

22

23

Товариство Червоного Хреста України закликає всіх оволодіти навичками першої допомоги,- можливо, саме Ви врятуєте чиєсь життя!                                                          

Детальніше