150 років Міжнародному руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

chervonyj-hrest

  ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ.

Тут Ви можете дізнатись про діяльність Товариства Червоного Хреста у Житомирі та області, переглянути актуальні новини, знайти інформацію про останні події, подивитись наші фотоматеріали, довідатись про заплановані акції, а також з’ясувати, як долучитися до нас!

Підтримайте нас і зробіть свій внесок  !

Твій внесок може врятувати чиєсь життя…

Сьогодні для багатьох останньою інстанцією допомоги є Червоний Хрест- організація яка поспішає в скрутну хвилину підтримати, розрадити, навіть силою духовних ліків підняти людину.

 

8 травня Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, який започатковано  на честь швейцарського бізнесмена, громадського діяча і   гуманіста  Анрі Дюнана фундатора червонохресного руку, який народився  в цей день.

В 1863 році за ініціативи Анрі Дюнана була скликана конференція, яка поклала початок Міжнародному Комітету Червоного Хреста та Міжнародному руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
Знаменно те, що ідея однієї людини, громадянина Швейцарії Анрі Дюнана, із невеличкої приватної благодійної організації, що діяла в Європі, Червоний Хрест перетворився у всесвітній гуманістичний рух, який об’єднує понад 175 національних товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, а також Міжнародний Комітет Червоного Хреста і Міжнародну Федерацію Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

В 2013 виповнилося 150 років Міжнародному руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

rubase_1_1077833437_12628

 

Залишити комертар

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>