Cпівробітництво з окружною організацією Німецького Червоного Хреста Заалє-Орла

1

В області реалізується за сприяння органів державної влади  11 цільових гуманітарних програм Червоного Хреста, як за фінансової підтримки місцевих органів влади, так і за рахунок коштів Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та національних Товариств Червоного Хреста зарубіжних країн.

Завдяки співробітництву з окружною організацією Німецького Червоного Хреста Заалє-Орла, в 2012 році обласна організація отримала гуманітарну допомогу- реанімобіль швидкої допомоги на базі автомобіля Мерседес-Бенц, вартістю 80830 грн.,який 23 березня 2013 року було передано станції швидкої допомоги м.Житомир.

Автомобіль відповідає європейським стандартам, він добре оснащений вкрай необхідною апаратурою для проведення реанімаційних заходів, це ЕКГ дефібрилятор, апарат штучного дихання, шприцевий насос та транспортні ноші.

1

А в 2013 році обласна організація знову отримала гуманітарний подарунок від окружної організації Німецького Червоного Хреста Заалє- Орла — спецодяг для працівників обласної організації Червоного Хреста.

 

 

 

Залишити комертар

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>