Спортивні товариські змагання до Міжнародного дня людей з інвалідністю

У вже традиційному для Житомирщини, а саме для Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України  є відзначення Міжнародного дня інвалідів. Цього року волонтери в рамках проекту «Надання першочергової допомоги та психосоціальної підтримки особам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» з групою підтримки «МИ-ЖИВЧИКИ!» провели спортивні товариські змагання «Я такий, як ти». У  яких взяли участь діти з числа демобілізованих військовослужбовців та діти з місцевого населення.

Основна ідея змагань – довести  кожній дитині, суспільству, що люди з інвалідністю, які їх оточують — це не більше, ніж фізична особливість.

Одинадцять юних учасників змагалися у таких товариських іграх: наколінний футбол, кидання м’яча в корзину, підтягування, тощо.

Кожен із учасників змагань, незважаючи на ті чи інші незручності , а це й повзання на колінах, гра на колінах у футбол і т.д. , докладав максимум зусиль для перемоги. У дружній  боротьбі кожен учасник отримав від Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України нагороди.

viber image

viber image

viber image viber image

Залишити комертар

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>