Міжнародна Чорнобильська програма гуманітарної допомоги і реабілітації

З 1990 року Міжнародною Федерацією Червоного Хреста і Червоного Півмісяця,  Товариством Червоного Хреста України в області реалізується Міжнародна Чорнобильська Програма гуманітарної допомоги і реабілітації в рамках якої, спеціалістами пересувної діагностичної лабораторії  щорічно проводилось обстеження близько 15 тисяч дитячого і дорослого населення районів, постраждалих  від наслідків аварії на ЧАЕС.

В даний час робота пересувної діагностичної лабораторії призупинена у зв’язку з відсутністю фінансування з боку Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

В рамках Програми за період 1998 по 2012 рік проведена вітамінізація мультивітамінами „Мульти-табс” більше 20 тисяч дітей  північних районів області, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС на загальну суму-897205 грн.

На 2013 рік, починаючи з вересня, запланована вітамінізація школярів північних районів, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, вартість якої складає 31 754 грн.

2

3

Залишити комертар

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>