«Програма Донор»

15

З 1957 року, коли було започатковане масове безоплатне донорство.  Товариство Червоного Хреста України стало чи не єдиною громадською організацією, яка допомагає органам охорони здоров’я проводити організаційну та роз’яснювальну роботу серед широких верств населення.

Виконуючи обласну програму розвитку донорства крові та її компонентів організації Червоного Хреста щорічно проводять заходи по пропаганді безоплатного донорства, які направлені в першу чергу на молодіжне середовище.

На нашу думку, сьогодні особливу роль посідає інформаційна  робота по розвитку донорського руху серед  молоді, адже ми маємо готувати заміну нашим донорам-ветеранам. Тому особливу роль в роботі організацій Червоного Хреста, посідає інформаційна робота по розвитку донорського руху серед учнів та молоді.

15

За участю працівників організацій Червоного Хреста та спеціалістів обласного центру крові в вищих та середніх  учбових закладах проводяться  практичні конференції  по висвітленню проблем безоплатного донорства та заохоченню молоді до цієї благородної справи, а  загальноосвітніх школах, написання диктантів та конкурсів на кращий реферат по донорській тематиці.

Міськими і районними організаціями щорічно проводяться зустрічі по вшануванню почесних донорів та ветеранів донорського руху з поздоровленнями, концертною програмою та наданням матеріальної підтримки.

Обласною організацією спільно з обласним центром крові та Житомирською міською організацією проводяться святкові зустрічі Почесних Донорів України, прес-конференції, засідання «круглого столу».

Постійними спонсорами яких виступають благодійна організація „Лікарняна каса Житомирської області”, президент Валентин Дмитрович Парій та обласна організація  профспілки працівників охорони здоров’я, Голова Алла Федорівна Супряга, за що ми їм щиро вдячні.

Видається інформаційно-просвітницька література спільно з обласним центром крові та обласним центром здоров’я

Для здійснення цих заходів звичайно необхідні відповідні кошти, тому хотілося мати побільше спонсорів та власних коштів.

Залишити комертар

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>