“Червоний Хрест проти туберкульозу та ВІЛ/СНІДу”

9

В рамках реалізації Міжнародного гуманітарного Проекту “Червоний Хрест проти туберкульозу та ВІЛ/СНІДу” організаціями Товариства проводяться інформаційно-просвітницькі заходи та акції на дану тематику.

В школах, вищих та середніх учбових закладах  проводяться тематичні бесіди, вікторини, диспути, дискотеки, виставки, різноманітні конкурси, відеоперегляди та інші культурно-масові заходи, спрямовані на формування активної позиції серед молоді щодо здорового способу життя.

В даний час Червоний Хрест проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу проти дискримінації ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД.

9

Суспільство має знати, що неупереджене ставлення до хворих та ВІЛ-інфікованих принесе шкоду як хворим так і здоровим, кожен повинен уяснити, що ці люди не загрожують  нам, з ними ми маємо спілкуватися, підтримувати і допомагати. Вони мають повноцінне право на місце в нашому суспільстві.

10

В рамках реалізації Державної Програми «Зупинимо туберкульоз в Україні» за фінансової підтримки Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією, в області  з 1 січня 2013 року обласною організацією Товариства Червоного Хреста спільно із обласною фтізиатричною службою впроваджена програма «Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу».

11

Основною метою спільної діяльності в рамках даної Програми є проведення амбулаторного лікування пацієнтів, які вирішили продовжувати лікування туберкульозу, проведення інформаційно-освітньої роботи з населенням, в першу чергу серед груп ризику, надання соціальної підтримки хворим на туберкульоз.

12

В даний час на лікуванні під супроводом Червоного Хреста знаходиться 140 хворих.

13

14

 

Залишити комертар

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>