Готовність організацій до надання допомоги населенню при надзвичайних ситуаціях

19

Одним із важливих напрямків діяльності організацій Червоного Хреста є надання допомоги населенню при надзвичайних ситуаціях. Обласна та міськрайонні організації мають угоди про співпрацю з МНС області та управліннями на місцях.

В період холодів у всіх містах і районах області було встановлено постійний контакт організацій Червоного Хреста з установами цивільного захисту населення, оперативними штабами райдержадміністрацій та міськвиконкомів, завдяки чому всі пункти обігріву забезпечувались, по мірі необхідності,    теплим одягом, взуттям та  частково  продуктами харчування.

Пункти обігріву розташовувались на базі центральних районних лікарень,  дільничних лікарень, сільських рад, пунктах тимчасового перебування людей, що опинилися в кризовій ситуації тощо.

В області взимку було  відкрито 5 самостійних пункти обігріву Червоного Хреста на базі кімнат та центрів медико-соціальної допомоги: м. Баранівка, м. Коростень та смт. Попельня, Ружин.

17

       В м. Коростень, на базі центру медико-соціальної допомоги  здійснювалось щоденне гаряче харчування  (комплексний обід) 15 безхатченків. Спонсорами виступили фонд «Відкрите серце» та Ольгінська церква.

18

Всього за період роботи пунктів обігріву організаціями Товариства надана допомога одягом і взуттям, продуктами харчування на загальну суму 128 тис. грн..

19

       Для надання допомоги постраждалим внаслідок  надзвичайних ситуацій в обласній організації та  20 міськрайорганізаціях  є банки одягу з недоторканим запасом речей.

Від Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України було отримано та роздано на місця 20 медичних наборів для надання допомоги потерпілим на загальну суму 596500 грн.

Залишити комертар

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>