«Зупиніть туберкульоз, доки я живий»- гасло 2013 року

DSCF4644

 23 березня міжнародний день боротьби з туберкульозом

«Зупиніть туберкульоз, доки я живий»- гасло 2013 року

До міжнародного дня боротьби з туберкульозом у м.Житомирі 21-23 березня 2013 року проходили загально міські інформаційно-просвітницькі акції  міської організації Товариства Червоного Хреста (голова Черемісіна Раїса Миколаївна) серед населення щодо профілактики та лікування туберкульозу «Здолаємо туберкульоз разом».

В об’єктах торгівлі міста Житомира, а саме РРЦ «Глобал», супермаркетів «Еко», «Фуршет», «Обласного торгівельного центру» було організовано роботу інформаційно-профілактичних пунктів, де патронажні медичні сестри Червоного Хреста вимірювали артеріальний тиск та надавали консультації відвідувачам, а молодіжні волонтери Червоного Хреста розповсюджували інформаційні матеріали щодо попередження захворювання на туберкульоз та інші соціально небезпечні хвороби.

DSCF4644

DSCF4651

Вже традиційними стало проведення в м.Житомирі 2-х місячників боротьби з туберкульозом (березень, вересень), в рамках яких проводяться тематичні заходи в загальноосвітніх  школах, коледжах та ліцеях. Однією з основних цілей цих заходів було роз’яснення молоді про небезпеку цього захворювання, складності його лікування й основних заходів, що сприяють попередженню захворювання. Молодь із задоволенням приймала участь у вікторині- вони швидко відповідали на запитання, продемонстрували глибокі знання цього захворювання, проводилось анкетування.

Изображение 009

Изображение 018

 

Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

10003 м.Житомир,

вул.Лесі Українки,4

тел.(0412) 42-63-91; 42-63-01

факс: (0412) 42-63-91

e-mail:

zhit_rc@ukr.net

Залишити комертар

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>